Gotowi? Start!

Zajmujemy się kompleksową organizacją
imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej

XRUN Mogielica

Z chęcią pojechaliśmy na XRUN Mogielica. Z Dobczyckim Klubem Biegacza, który organizuje te zawody współpracujemy już od dłuższego czasu. Naszym zadaniem na tych zawodach było udokumentowanie zmagań biegaczy, którym tego dnia przyszło się zmierzyć z 30 km ciężkiej górskiej trasy.
Nasz zespół składał się z fotografa i dwóch operatorów kamer.
Początek wiosny jednak pogoda była zimowa. Ujemna temperatura i lekkie opady śniegu utrudniały nam pracę. Trzeba jednak mieć plan na każdą pogodę, i my oczywiście taki mieliśmy :). Na trasę pojechaliśmy samochodem terenowych ale nie wszędzie można było nim dojechać. Musieliśmy pokonać z całym sprzętem kilka kilometrów aby zrobić ujęcia, które oddadzą klimat imprezy. Czy nam się to udało, oceńcie sami.
XRUN Mogielica, EvenTime - organizacja imprez sportowych XRUN Mogielica, EvenTime - organizacja imprez sportowych XRUN Mogielica, EvenTime - organizacja imprez sportowych XRUN Mogielica, EvenTime - organizacja imprez sportowych

Array

Możemy Ci pomóc

U nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.
Duże doświadczenie, szeroki asortyment usług i zgrany zespół pozwala nam na kompleksową i profesjonalną organizację udanych imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

sprawdź co u nas na
facebook

instagram

Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy:

{{bladyForm.tel}}
{{odpowiedz1.info}}
{{odpowiedz1.info}}


ładowanie

do_gory zadzwoń do nas 797 409 107