Gotowi? Start!

Zajmujemy się kompleksową organizacją
imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej

Numery startowe

W związku z dużą liczbą zapytań oraz dzięki zrealizowanym już wielu zamówieniom wprowadzamy do naszej oferty nowy produkt - numery startowe. Dzięki wyspecjalizowanym maszynom produkcyjnym mamy możliwość zrealizować zamówienie bardzo szybko, z zachowaniem najwyższej jakości oraz w korzystnej cenie.

Opracowaliśmy technologię, która pozwala na produkowanie numerów startowych na odpowiednio dobranych surowcach oraz we właściwych rozmiarach. Nasze numery startowe idealnie sprawdzają się w każdych warunkach. Nierozdzieralny, samoprzylepny papier syntetyczny jest najlepszym surowcem, jaki można użyć do wykonania numerów startowych. Jego atuty to specjalnym klej, który bardzo dobrze trzyma się wszelkiego typu odzieży biegowej oraz sportowej oraz bardzo duża odporność na rozdzieranie.

organizacja_zawodow1

organizacja_zawodow2

W cenie oferujemy przygotowanie numeracji na bazie przesłanego projektu. Drukujemy numery startowe w rozmiarach: A5, A4, 200x240 mm (maksymalny rozmiar zgodny z normą IAAF).

Dwa rodzaje surowca do wyboru w zależności od budżetu. Każdy z surowców jest odporny na warunki atmosferyczne. Nierozdzieralny papier syntetyczny jest bardziej wytrzymały i lepiej się sprawdza jako numer biegowy z uwagi na jego niską gramaturę. Numeracja w cenie, dodatkowo można zrobić pełną personalizację (imię i nazwisko, wiek, płeć, miasto, kod kreskowy, qr code itp.) Numeracja i personalizacja w pełnym kolorze. Za dodatkową opłatą możemy stworzyć projekt od podstaw. Mamy możliwość zapewnienia agrafek.

Przykładowe nasze realizacje

Numery startowe, EvenTime - organizacja imprez sportowych Numery startowe, EvenTime - organizacja imprez sportowych Numery startowe, EvenTime - organizacja imprez sportowych Numery startowe, EvenTime - organizacja imprez sportowych Numery startowe, EvenTime - organizacja imprez sportowych

Array

Możemy Ci pomóc

U nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.
Duże doświadczenie, szeroki asortyment usług i zgrany zespół pozwala nam na kompleksową i profesjonalną organizację udanych imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

zadzwoń
+48 797 409 107

Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy:

{{bladyForm.tel}}
{{odpowiedz1.info}}
{{odpowiedz1.info}}


ładowanie

do_gory zadzwoń do nas 797 409 107