Gotowi? Start!

Zajmujemy się kompleksową organizacją
imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej

III Półmaraton Mustanga

Bieg o niepowtarzalnym klimacie i pięknej trasie biegnącej po Beskidzie Wyspowym. To już czwarta edycja biegu „Półmaraton Mustanga” na który serdecznie zapraszamy nie tylko naszych stałych uczestników.

W tym roku po raz drugi przygotowaliśmy dwie trasy:

Półmaraton Mustanga o długości ~21 km i różnicy wzniesień około +-950 m.
Dziesiątka Mustanga o długości ~10 km i różnicy wzniesień około +-450 m.
Jedna jak i druga trasa przebiegają przez malownicze lasy wokół Poręby, między innymi koło schroniska na Kudłaczach i Obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze.
Trasy prowadzą w 100% po leśnych ścieżkach i drogach. Innymi słowy 0% asfaltu. Nawierzchnia jest zróżnicowana. Przeważają na niej ścieżki leśne z ubitą ziemią i kamieniami. Beskid Wyspowy słynie z trudnych technicznie zbiegów, których nie zabraknie również i tutaj.

III Półmaraton Mustanga, EvenTime - organizacja imprez sportowych III Półmaraton Mustanga, EvenTime - organizacja imprez sportowych III Półmaraton Mustanga, EvenTime - organizacja imprez sportowych

Nasze biuro zawodów każdego roku sprawnie działa już od wczesnych godzin rannych. Do dyspozycji będziecie mieli szatnie, depozyt, prysznice. Przed biegiem i po biegu będzie można posilić się regionalnymi przysmakami.

Kładziemy duży nacisk na odpowiednie oznakowanie trasy, bo nie lubimy, gdy się ktoś gubi :). Kiedy będziecie dobiegać do mety, usłyszycie motywujący głos naszej spikerki Justyny. Na mecie będziemy czekać na Was z medalami, wręczanymi przez najmłodszych klubowiczów, a następnie. zaprosimy Was na posiłek regeneracyjny.

Na trasie będzie można spotkać naszych wolontariuszy, którzy będą służyć pomocą w sytuacji kryzysowej, robić Wam zdjęcia, a w punktach kontrolnych serwować będą napoje i przekąski. Zwycięzcy biegu otrzymają nagrody – szczegóły w Regulaminie na stronie http://polmaratonmustanga.dkb.org.pl/

A to jeszcze nie koniec…. Najmłodsi zawodnicy również mogą wziąć udział w zawodach na, które serdecznie zapraszamy. Przewidziane są następujące trasy:
Dla dzieci z klas podstawowych 1 - 2 trasa o długości 0,5 km
Dla dzieci z klas podstawowych 3 - 4 trasa o długości 1,0 km
Dla dzieci z klas podstawowych 5 – 6 trasa o długości 1,5 km
Dla dzieci z gimnazjum trasa o długości 2,0 km

Oprócz biegów zorganizowane zostaną także liczne gry i zabawy jak rzutki, bule.
Dla wszystkich dzieci przewidziane są upominki. Nie będą to zwykłe słodycze, lecz „Żelki MOCY” wraz z niespodzianką :). Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Jak było na ostatniej edycji Mustanga możecie zobaczyć w krótkiej relacji filmowej oraz galerii zdjęć autorstwa - Pina - Paulina Bartosińska

Array

Możemy Ci pomóc

U nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.
Duże doświadczenie, szeroki asortyment usług i zgrany zespół pozwala nam na kompleksową i profesjonalną organizację udanych imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

sprawdź co u nas na
facebook

instagram

Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy:

{{bladyForm.tel}}
{{odpowiedz1.info}}
{{odpowiedz1.info}}


ładowanie

do_gory zadzwoń do nas 797 409 107