Gotowi? Start!

Zajmujemy się kompleksową organizacją
imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej

BIEG DOBCZYCKI

Do tej imprezy mamy ogromny sentyment ponieważ odbywa się ona w naszej rodzinnej miejscowości Dobczyce. Od zawsze było naszym marzeniem zorganizować tutaj wydarzenie o które promowało by nasze małe miasteczko. Pierwsza edycja biegu odbyła się 2014 roku i od razu została doceniona w środowisku biegowym. Wzięło w niej udział ponad 300 biegaczy z całej Polski.
W plebiscycie przeprowadzonym wśród użytkowników prestiżowego i liczącego się w Polsce portalu "maratonypolskie.pl", Bieg Dobczycki zajął 3 miejsce w Polsce w kategorii biegi na 10km, oraz 3 miejsce w kategorii biegi małopolski.

Atutami biegu są malownicza trasa, doskonała organizacja oraz bardzo dobre zaplecze - baza biegu

Relacja Myślenickiej ITV

Relacja Portalu Festiwalu Biegowego w Krynicy

W 2017 roku będziemy organizować już 4 edycję Biegu Dobczyckiego.
Strona biegu

BIEG DOBCZYCKI, EvenTime - organizacja imprez sportowych BIEG DOBCZYCKI, EvenTime - organizacja imprez sportowych BIEG DOBCZYCKI, EvenTime - organizacja imprez sportowych BIEG DOBCZYCKI, EvenTime - organizacja imprez sportowych

Array

Możemy Ci pomóc

U nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.
Duże doświadczenie, szeroki asortyment usług i zgrany zespół pozwala nam na kompleksową i profesjonalną organizację udanych imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

sprawdź co u nas na
facebook

instagram

Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy:

{{bladyForm.tel}}
{{odpowiedz1.info}}
{{odpowiedz1.info}}


ładowanie

do_gory zadzwoń do nas 797 409 107