Gotowi? Start!

Zajmujemy się kompleksową organizacją
imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej

Cykl XRUN

 

Seria biegów XRUN - są to biegi górskie o trudnych i wymagających trasach. Jeżeli ktoś lubi biegi przeszkodowe to tutaj będzie musiał pokonać przeszkody, które stworzyła natura. Główną ideą jaką kierowaliśmy się przy wyznaczaniu tras była chęć zaskakiwania uczestników jej różnorodnością. Uczestnik raz biegnie szeroką leśną drogą po chwili skręca w wąską ścieżkę, przeskakuje przez jar rzeczny, pokonuje stromy podbieg po czym znowu przez chwilę ma okazję przyspieszyć na szerokim odcinku leśnej drogi. Takie zaprojektowanie trasy powoduje, że staje się ona wymagająca ale w zamian za to dostarcza sporo wrażeń.

Cykl XRUN, EvenTime - organizacja imprez sportowych Cykl XRUN, EvenTime - organizacja imprez sportowych Cykl XRUN, EvenTime - organizacja imprez sportowych Cykl XRUN, EvenTime - organizacja imprez sportowych

Chcieliśmy aby nasze biegi były dobrą zabawą, taką fajną imprezą gdzie zawodnik przebiegnie po dobrze przygotowanej i ładnej trasie, naje się do syta i pozna fajnych ludzi, po prostu będzie się dobrze bawił.

Wszystkie biegi organizujemy w jednym standardzie tak aby uczestnik był pewien co dostaje w zamian za opłatę startową.
Na mecie czeka piwo z regionalnego browaru a dla szybszej regeneracji wielki kotlet schabowy z ziemniakami i zasmażaną kapustą plus gorąca herbata.

Żeby mieć lepszą motywację do biegu, stworzyliśmy dla wszystkich kategorię drużynową. Jeżeli nie uczestnik ma drużyny, w dniu zawodów, przy odbiorze pakietu szybko zapiszemy go do jakiejś. Może dzięki temu poznać ciekawych ludzi. ;)

strona biegu

fan page

relacja filmowa z XRUN Kornatka styczeń 2016

relacja filmowa z XRUN Kornatka, październik 2016

relacja filmowa z XRUN Śnieżnica, listopad 2016

Relacja Bieganie przez zwiedzanie

Array

Możemy Ci pomóc

U nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.
Duże doświadczenie, szeroki asortyment usług i zgrany zespół pozwala nam na kompleksową i profesjonalną organizację udanych imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

sprawdź co u nas na
facebook

instagram

Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy:

{{bladyForm.tel}}
{{odpowiedz1.info}}
{{odpowiedz1.info}}


ładowanie

do_gory zadzwoń do nas 797 409 107